O pražírně

Při našich cestách po pražírnách jak tuzemských, 2 tak také italských nás nejvíce bavilo zjištění, že každý pražič má svůj osobitý styl a praží tak, jak si myslí, že je to nejlepší. Věda, teorie, chemie, to vše k pražení kávy patří, ale konečným výsledkem je vždy zrno s nějakou barvou, vůní a strukturou a hlavně chutí v šálku.

I my jsme si vypěstovali svůj styl pražení pro espresso i ostatní způsoby přípravy. Naše espresso není jen hořké, ale snažíme se rozvinout i ostatní chutě daného zrna a především, aby byla vyvážená hořkost s aciditou. U některých, zejména afrických arabik je přirozené aciditu příliš nepotlačovat, neboť ta je charakteristická a nezaměnitelná pro určité regiony. Ale dost teorie. Přijďte ochutnat v naší kavárně nebo objednávejte v našem e-shopu.

Pražíme př3evážně jednodruhové arabiky z celého světa, z kterých mícháme také naše směsi. V našem e-shopu můžete nakoupit aktuálně nabízené druhy káv, nabídka se bude rozšiřovat a obměňovat,i vy ji můžete ovlivnit vašimi poptávkami a dotazy. Neváhejte se na nás obrátit.

Chtěli byste pít kvalitní kávu v zaměstnání? Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžeme vám upražit na míru dle vaší chuti a vašeho stroje vlastní směs.

Chystáte se otevřít nebo již provozujete kavárnu nebo jiný gastro provoz a chtěli byste svým hostům nabídnout něco jiného než ostatní? Pomůžeme vám s výběrem technologie i zaškolením v přípravě kávy, vytvoříme unikátní směsi pro váš podnik, možno včetně grafického zpracování vlastní značky. Při pravidelných odběrech samozřejmě domluvíme slevy nebo velkoobchodní ceny.

Máte svůj krámek nebo stánek s poctivým českým zbožím? I vy můžete prodávat naši kávu a potěšit své zákazníky něčím novým.